kampanya tiklama basina ödeme baslangiç ??için ipuçlari

Birçok yönden, reklam çevrimiçi uzun yillar baski, radyo ve televizyon kullanilmis olan geleneksel fikirlere benzer. Ana itme basarili olabilir ancak, fark elde etmektir. Bu? Görsel bir reklam ya da agizdan agiza ya, tüm potansiyel müsteri baglanma hakkinda var.

Dijital dünyada, bu bir baglantiyi tiklayarak gerçeklestirilir. Görülen bir ürün veya hizmet almak için yolu bir arama motoru üzerinde dogrudan bir baglanti, ya da bir tiklama yöntemi ile ulasti sahip olmaktir. Bu online reklam için standart, bu yüzden? Bunlari nasil kullanacaginizi bilmek iyi bir fikirdir. Arama motorlari alisveris bugün daha sik internette almak ve? Parmak yürüyüs yapalim çünkü, bir müsteri bir ürün veya hizmet bulmak için en dogrudan yoldur? aradiklari ne için seçenekleri daraltmak için.

Bu en iyi anahtar kelimeler veya anahtar kelime öbekleri kullanilarak maksimize edilir. Bu? Tiklama çekecek? reklamverenin ödeme için bagli oldugu. Çogu arama motoru sirketleri bir teklif rekabet için bu kelime kombinasyonlari sunuyoruz. Ancak, reklamverenin sitesine online alisveris baglayacak anahtar kelimeler veya deyimler belirlemek için kendi ürün veya hizmet bakmak gerekiyor. Bu bir müsteri bir baglantiyi tiklayabilirsiniz hangi yollarla artirmak için mümkün oldugu kadar çok varyasyon ile gelip sitenin web gelistirme tarafindan yapilacaktir.

Çevrimiçi reklam aglari potansiyel bir müsteri tabanina ulasmak için önümüzdeki en dogrudan yoldur. Bu ayni zamanda anahtar kelime phrasing maksimize baglidir, ancak hedef site hedefe ulasmak için baska bir site üzerinden tiklayarak alisveris ulasilir. Yani reklamverenin baska bir sitede yer almak gerektigini, böylece sayfada bir alisveris topraklari hedef siteye götürecek bu arama. Bu sponsorlu reklam denir ve çok etkili olur. Kez daha hedef reklam sponsor reklami öder kez daha, tiklandiginda. Ayrica, alisveris reklamverenin onlari görmek istedigi ürün veya hizmet görmek için hedef sayfa ulasir.

Daha sik her tiklama için sabit bir fiyat yerine, bir ihale sistemi üzerinde sarj olmasina ragmen içerik sitelerinde tiklama basina ödeme kampanyalari, ayni sekilde genel olarak çalisir. Bu kampanya tiklama basina ödeme için daha rasgele yaklasim olmasina ragmen, bu siteler de hedef siteye alisveris yol ve bir sponsor reklami olarak çalisabilirsiniz. Bir online alisveris bile hedeflenen site düsünüyor olmayabilir, ama onlar reklam gördügünüzde kesfedeceksiniz. Bu? Satis geliri büyük bir her yil için hesaplar bir perakende magazasi, az dürtü satin alma olarak bilinen benzer s.

Yani, bir online reklamveren özellikle anahtar kelime phrasing kombinasyonlari, zaman zaman daha da tiklama olanaklari artirmak için yeniden kaleme alinmis olabilir olanlar tarafindan arama motorlarinin en iyi sekilde olmalidir. Reklamveren birçok ilgili ürün siteleri ve içerik siteleri kendi görünürlügünü çevrimiçi kapsamini genisletmek için mümkün oldugunca kendi sponsor reklamlari baglanmalidir.