kartvizit üzerine yazmak

Satis halkin çogunlugu gibi, ben bazi yoktur satin alma, her ay bazi sonuna müsterilerine ve potansiyel büyük bir dizi ziyaret, ama bunlarin her biri benim kartvizit vardir. Ben yeni kisiler ve sonuçta yeni is için arama is kahvalti, seminer ve diger ag etkinlige katilmak, ben de karsilamak her kisi bir kartvizit alir.

Bir gün birkaç yil önce ben kart çok sayida disari el degil sadece, ama ayni zamanda adil bir kaç kendimi almak oldugunu fark etti. Ben bazi yeni umutlari bulabiliriz görmek için büyük olanlardan bazilarini geri gitmeye karar verdi. Onlari elemek basladi ben en halklar kartlari aslinda tek basina anlamsiz oldugunu fark etmeye basladi. Eger isim birkaç sirketten biri için çalismak sürece aslinda, siz de bir kagit parçasi üzerinde telefon numarasi yazma ve adinizi eklemek için unutmak olabilir ne yansitir.

abc sirketi
mr bob jones
genel müdür
Telefon numarasi
Cep telefonu numarasi
Faks numarasi
E-posta adresi
web sitesi

Online oluyor ve her web sitesi bakmadan ben sirketlerin ne hiçbir fikrim yok!

Ayni sekilde, özenle benim de kartvizit teslim edilmis tüm bu insanlar siyah beyaz orada yazili benimle iletisime akla gelebilecek her yöntemi,, ama ne hiç bir fikrim yoktu! Bu (belki de, benim CRM küçük bir yardimla) Ben her zaman telefonla benim ve kadar ben bütün umutlari hakkinda olabildigince hatirliyorum emin olun, “hakkinda yüzüme koymak” için bir satis kisi olarak benim isim. Benim beklentileri de herkes umutlari, onlar beni hatirlamak gerekmez, ve bu yüzden biraz yardima ihtiyacim var.

Ben çözüm basit fark etti. IS KARTLARI AÇIK YAZIN!

Iste senaryo: umudu bir gün ofise geri alir ve aletler için yeni bir tedarikçi gerekir söyledi, bu bulmak için onun isi. O seminerde birkaç tedarikçilere konusan hatirlar ama tam olarak kim hatirlamiyorum, o hizla toplanan kartlari araciligiyla döndürür öyleyse, o zaman, o bir karsilasir, onun adi ya da maç için yüzünü hatirliyorum, ama, degil güzel açik yazili bir toplanti için davet alir “yüksek son Widgets bütçe” diyor?

Ben toplantilarda benim kartvizit korumak insanlardan biriyim. Ben anlamsiz karton baglantilari (bir amaç olmadan kartvizit alisverisi) sevmiyorum. Ben, diyor birileri tarafindan ertelendi ediyorum “Iste benim kartvizit …. Merhaba, benim adim sizinkini alabilir miyim, nedir?” Benim süphe Birinin önemsiz posta listesine koymak için gidiyorum olmasidir. Ancak, ilk akor çarparak, size ag misyonu çok önemli bir sey basardik – Eger bir araya geldi Olayin ötesinde iliskiyi uzatmak için bir sebep buldum.

Tanistigimiza tüm umutlari ideal müsteri (ya da etki merkezi) profiline uygun olacak degil. Ben son derece özel bir nis var çünkü bu, benim için de geçerlidir. Sizin kriterlere uygun olanlar üzerinde dikkatini. Kartin arka (kati baglanti nedeni) notlari zerre, ve sonra bir sonraki toplantida ya da yazismalarda da iliski kurmak için bir konusma noktasi olacak. Eger söz bilgiler göndererek toplanti sonrasinda hizli bir sekilde izleyin.

Dönem “karton baglantisi” www.ContactsCount.com “Rehber Sayisi olun” Anne Baber ve Lynne Waymon yazarlari tarafindan icat edildi