Kendi yazi tipi olusturmak için uzak birkaç adim

Günümüzde neredeyse tüm bilgisayarlarin yazi yeterli sayida gelir ama olsa da o zaman da insanlarin çogu kendi yazi tipi olusturmak istiyoruz. Kendi yazi tipi olusturmak istediginiz insanlardan biri olabilir. Sinif proje veya özel bir biçimde ihtiyaci aile tarifi kitabi gibi essiz atama çok olabilir. Baskalarinin sizin sikligi göstermek için benzersiz yazi bir tür olusturmak isteyebilirsiniz. Size degistirebilir ve kendi yazi yapmanizi saglar çünkü kendi yazi tipi olusturmak için bir yazi tipi yaraticisi kullanabilirsiniz.

Bu dogru tip hatlari içine. Bmp dosyalarini degistirmek için kapasitesine sahip gibi yazi tipi yaraticisi özellikleri sayisi içerir. Sonuç olarak kendi logosu, el yazisi gibi imza yapmak için kolaylastirir. Eger kisisellestirilmis olan tüm yazi tiplerini birikmis olabilir ve kaydedilen yazi tipi örnek programlarin tüm öfke ve ayni zamanda kelime isleme kullanilabilir. Eger bütün kalite set her yazisma açiklamalari ile dahil, figür gibi belirli karakter görüntüler her yükleme yazi tipi seçmek için editör yardimi ile, kolay olacak. Serisi araç çubugunda sadece size büyük bir sanat çalismasi yaptik bir kez o zaman sadece bir tiklama kurum yazi planlanan kuracak. Kendi yazi yapmak nasil görelim böylece kendi yazi tipi olusturmak için neden binlerce olabilir:

1. Öncelikle size medya seçebilirsiniz alfabe seklinde karar ve seçiminize göre istiyorum.
2. Bazi insanlar digerlerine dijital alanda tamamen alfabe olusturmak istiyorum ise Harf disari göstermek için kagit ve kalem gibi öngörülebilir orta kullanmak istemektedir.
3. Bir sonraki adim siyah isareti ve yazi tipi bir dingbat biri olabilir yardimi ile beyaz bir kagit parçasi üzerinde alfabe disari kroki etmektir. Bu kisilik içindir çünkü olagan bir alfabe sorumludur bile ikilisi dingbats atabilir.
4. Genellikle, yazi tipi yaraticilari script HAMBURGEVONS ile baslar ve alfabe olarak doldurmali için bu alismak.
5. Simdi bunu tarama isinizi bakmak gerekir. Sen% 200 zum yani sira en az 300 DPI ile bir bitmap kullanabilirsiniz. Sonraki Photoshop’ta temizlemek zorunda. Tüm bu Photoshop’ta kalem araci yardimi ile yapabilirsiniz.