online kartpostal baski adim adim süreci

Önce, kartpostal baski genellikle çevrimdisi yapilir – anlam, disari çikmak ve siparis için bir baski saglayici ile ugrasmak zorunda. Geleneksel sekilde bir basim evi için alisveris ve daha sonra onlari baski gereksinimleri vermek ve onlari bir fiyat teklifi sunmak için beklemektir.

Günümüzde, teminat baski daha kolay ve çevrimiçi baski ile daha hizli yapilir. Sizin teminat bir anda ve istediginiz fiyata yaptiktan gerçekten çok kolay hale gelmistir bir online yazici için web bulunan birçok web sitesi bulunmaktadir. Ve gerçek baski bir ofset baski yapilir bile, nasil tasarim geleneksel ve çevrimiçi baski ile farki saglayan nedir olusturun. Simdi, yapmaniz gereken tüm online yaziciya düzeni yüklemek ve zaten is düzenin bir baski örnegi saglayabilir.

Örnegin kartpostallar gibi pazarlama teminat bir adim adim yazdirmak için, burada çevrimiçi islemi gerçeklesir nasil bir fikir:

Bir tasarim seçin –

Ilk adim online yazicinin web sitesinde bulabileceginiz bir tasarim seçmektir. Eger teminat tasarim ve hatta disari çikmak ve sizin için bunu yapmak için profesyonel bir grafik sanatçisi kiralamak için mücadele etmek zorunda degilsiniz, çünkü çok daha kolay bu gün var. Dersin ikinci pazarlama bütçesine ek masraf gerektirir. Hala bir tane var degil varsa, yapmaniz gereken tek sey herhangi bir web sitesi göz ve pazarlama ihtiyaçlari için uygun oldugunu düsündügünüz bir model veya düzen indirmektir. Tasarim genel ve kendinizi rekabet bu kadar hatta sizinkinden farkli bir nis diger isletmelerin sizin teminatlar ayni bakmak zorunda bulabilirsiniz – Bir dezavantaji olsa.

Baski Örnekleri ve Onay –

Tasarim ve düzen seçtikten sonra, bir sonraki adim yazdirma isini yüklemek ve siparis bir kaniti vermek için çevrimiçi baski sirketi için beklemektir. Ve uzun süre beklemek zorunda degilsiniz. Online yazici genellikle size son tasarim için onaylamak zorunda kanit saglayacaktir. Eger kontrol ve size son basili sonuçlarinda olacagi nihai tasarim olacaktir kabul ne olursa olsun.

Bir posta listesi ekle –

Eger teminat özel posta adresi ile basilmis istiyorsaniz Bazi yazdirma saglayicilari ya e-posta listesi yüklemek isteyecektir. Ya da diger sirketler size e-posta listesi için kullanabileceginiz kendi veri toplama hizmetleri saglayabilir. Eger e-posta listesi olsun nasil olursa olsun, size teminat için kullanacagi listenin yazici bilgi emin olmak gerekir.

yazdirma seçenekleri –

Sonra yazici parlak kaplama veya mat gibi gibi kullanilan kagit gibi çesitli yazdirma seçeneklerini, istediginiz renkleri, ve diger ek özellikler seçim etmenizi rica ediyoruz.

Son olarak, gözden ve Finalize –

Bir kez nihai tasarim tamamlanmis ve onaylanmis sonra, yaziciniz tarafindan nihai olarak onaylama ve tasarim kontrol etmek için bir sans daha verilecektir. Her seyi kontrol ve tüm bilgilerin dogru oldugundan emin olun çift. Eger son size basindan alacak teminat olacak gibi imzalanmis ne olursa olsun siparis ve ödeme, teslim kez gibi gayretli olmasi gerekir.