sag orta için dogru mesaji

Eger bu pazarlama odagi olacak tam olarak ne karar vermeniz gerekir sonraki pazarlama itme her baslattiginizda. Bu bir satis itme veya ürün belirli bir tip artirmak için çalisiyor hakkinda mi? Belki de sadece insanlara adinizi almak için çalisiyoruz, ya da daha önce odaklanan oldum farkli bir alana genisletmek istiyorum.

Eger pazarlama için özel bir mesajiniz var olacak odaklanmak için tercih ediyor ne olursa olsun yok. Bu kadar mesaj ne oldugunu anlamaya çok zor olmamalidir. Yapmaniz gereken tek sey pazarlama halledilir her türlü aliyoruz neden kendinize sorun ve sag odak bu mevcut pazarlama itme için orada olmasidir.

Bunun yerine görüsmek üzere gidiyorum sey size mesaj ne oldugunu ögrendikten sonra tercih ortamin ne tür. Reklam Her form benzersizdir ve bazi güçlü ve zayif tasir ve pazarlama en almak istiyorsaniz seçtiginiz için hangi tip bilmeniz gerekir.

Ama önce ne mesaj ve ne reklam her türlü tasima en iyi oldugunu bilmek gerekir yapmak için.

Orada böyle bir tek makalede üzerine gitmek için reklam sadece çok farkli stilleri vardir, ama birkaç karsilamak için plani çünkü, hepsi üzerine gitmek ve vites ne gibi olacak almak niyetinde degilim diger reklam bakarken için bakmak gerekir.

Tamam, ilk en kartpostal baski bakalim. Bu, hemen bir mesaji ile birlikte, bir kisa mesaj içindir. Bir sonraki hafta sonu için planlanan bir satis varsa brosür veya böyle uzun bir sey ile rahatsiz mümkün olmayacaktir. Kartpostallar bir kisinin ev hizli ve bir o kadar hizli etki insanlara olsun.

Sonraki farkli nedenlerle çesitli kartpostal benzer el ilanlari vardir. Bir el ilani temel kartpostal mesaj biraz daha uzun olan bir mesaj içerebilir ragmen el ilanlari, kisa mesajlar için de en iyisidir. Eger kartpostallar oldugundan daha, ancak, el ilanlari genellikle posta yoluyla gönderilen olmadigini verilen el ilanlari dagitmak için daha fazla zaman gerekebilir. Eger el ilanlari kullanmayi planliyorsaniz Muhtemelen bir ay teslim süresi isteyeceksiniz.

Simdi brosür reklam çok uzun bir türüdür ve bu nedenle, çok daha uzun bir mesaj gerektirir. Bu bir satis geliyor ama bunun yerine bir ürün veya hizmetin ayrintili bir açiklama üzerinde gidiyor insanlara anlatmaya ilgili degil. Bu hiçbir zaman kisitlamasi olan bir sey ile genel olarak sirket tesvik ve kesinlikle en iyi için en iyisidir.

Daha önce söyledigim gibi, ben tüm reklam üzerine gitmek niyetinde, ama umarim bu üç iletileri tür reklam baska türlü en iyi sekilde çalisir ne belirlemenize yardimci olabilir ayrintilarini görmek vermedi. Eger kartpostal baski, brosür, kitapçik, afis ve benzeri kullaniyorsaniz olsun herhangi bir basari elde etmek istiyorsaniz, orta için dogru mesaji olmasi gerekir.